امروز: جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳

EN

درباره شرکت

پاک بافت

شرکت تولیدی پویا کیسه استرآباد شمال با نام تجاری پاک بافت در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی گرگان ۱ واقع در استان گلستان تاسیس گردیده است . این شرکت با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا شامل خطوط ریسندگی ، بافندگی، چاپ ، دوخت و برش و بسته بندی و تیم مدیریتی ، فنی و تولیدی کارآمد ، با بیش از سه دهه تجربه ، بعنوان بزرگترین کارخانه گونی بافی در استان ، با ظرفیت تولید ماهیانه ۳۲۰تن رول و شش میلیون تخته کیسه مشغول فعالیت می باشد.

با تلاش و همت همکاران عزیز و شرکای تجاری وفادار ، مفتخر گشتیم به :

  • اخذ گواهی علامت استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران
  • اخذ پروانه بهداشت ساخت و تولید از معاونت غذا و دارو
  • اخذ گواهینامه های ISO 9001 – IS014001 , 5S
  • کسب افتخار واحد نمونه کشوری و استانی در سالهای ۹۶ – ۹۷ و ۱۴۰۰

عدم اجراي ساختارهاي نوين و علمي و ارائه مدل مفهومي در اين ساختار باعث ايجاد خسارتهاي سنگين به كليه ذينفعان و سرمايه گذاران اين صنعت شده است. واحد مهندسي فروش پاک بافت (پویا کیسه ) به پشتوانه سالها تجربه و تحقيق و همچنين با بهره گيري از توان علمي، تخصصي و تجربي نيروهاي جوان و خلاق، براي اولين بار دراین صنعت جهت تولید ، چاپ و بسته بندی ، مبتكر مهندسی فروش گردید. که در راستای تحقق اهداف استراتژیک مبتنی بر علم و تجربه مدل مفهومی و زنجیره ارزش را به مرحله اجراء در آورد .
واحد مهندسی فروش پاک بافت (پویا کیسه) از كار گروه هاي تخصصي تشكيل و بناي آن براساس اصول مهندسي ارزش مي باشد. با شعار “کیسه های پاک بافت صدفی است برای مرواریدهای ، گرانبهای شما” را سرلوحه کار خود قرار داده است تا لبخند رضایت را بر لب های صنعتگران این مرز و بوم به ارمغان بگذارد.